Close
beak
Strona główna >> Aktualności >> Ministerstwo
 
Przedział czasu:
 ...
 ...
strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  ...  38  >     idź do: 
05-03-2015
Wizualizacja budynku sąduW formule partnerstwa publiczno-prywatnego powstanie nowa siedziba Sądu Rejonowego w Nowym Sączu. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju od początku wspierało Sąd Okręgowy w przygotowaniu tej inwestycji.
więcej »
04-03-2015
NATO przećwiczy podejmowanie decyzji w sytuacji kryzysowej – CMX15 koncentruje się na kwestiach bezpieczeństwa żeglugi morskiej.
więcej »
03-03-2015
Spotkanie minister Marii Wasiak z premierem SaksoniiPrzygotowania do realizacji Program Polska-Saksonia 2014-2020 oraz omówienie usprawnień w komunikacji kolejowej w układzie transgranicznym było celem spotkania minister infrastruktury i rozwoju Marii Wasiak z premierem Saksonii Stanisławem Tillichem.
więcej »
23-02-2015
Laureaci konkursu "Photo Grants Challenge"

19 lutego 2015 r. podczas uroczystej Gali finałowej w Warszawie zostały ogłoszone wyniki konkursu „Photo Grants Challenge. Sztuka Wolności”. Głównym celem konkursu było propagowanie szeroko rozumianych wartości demokracji, wolności, postaw obywatelskich jako nawiązanie do obszarów wsparcia funduszy norweskich i EOG.


więcej »
20-02-2015
Minister Maria Wasiak i komisarz Violeta BulcPlany Komisji Europejskiej w zakresie polityki transportowej w 2015 r., rozwój infrastruktury transportowej, zwłaszcza kolejowej, a także bezpieczeństwo drogowe – to najważniejsze tematy rozmów minister infrastruktury i rozwoju Maria Wasiak z komisarz UE ds. transportu Violetą Bulc, która 20 lutego br. odwiedziła Polskę.
więcej »
16-02-2015
powitanie minister Marii Wasiak z japońskim wiceministrem gospodarkiZacieśnianie gospodarczych stosunków Polski i Japonii, w tym w szczególności w obszarze infrastrukturalnym, przyświecało wizycie minister  infrastruktury i rozwoju Marii Wasiak w Japonii. Odbyła się ona w  dniach 9-13 lutego 2015 r.
więcej »
06-02-2015
Wiceminister Infrastruktury i Rozwoju Sławomir Żałobka (foto: Min. Finansów)

Prezes Rady Ministrów Ewa Kopacz, na wniosek minister infrastruktury i rozwoju Marii Wasiak, powołała Sławomira Żałobkę na stanowisko podsekretarza stanu w MIiR.


więcej »
05-02-2015
logo Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Polska korzysta nie tylko z Funduszy Europejskich. Blisko pół miliona franków szwajcarskich otrzymaliśmy na programy profilaktyki zdrowotnej, ochronę środowiska, współpracę naukową, poprawę infrastruktury transportowej w miastach czy wsparcie społeczności lokalnych. Wdrażanie Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy jest już na półmetku. Uruchomione zostały wszystkie projekty. Jego realizacja potrwa do połowy 2017 roku.  Pierwsze efekty polsko-szwajcarskiej współpracy w zakresie badań naukowych są widoczne już dziś.


więcej »
03-02-2015
Wiceminister Marceli NiezgodaMożliwość dofinansowania z funduszy europejskich inwestycji środowiskowych realizowanych w Polsce była głównym tematem rozmów wiceministra Marcelego Niezgody z Sani Grahn Laasonen, fińską minister ochrony środowiska naturalnego. Spotkanie ministrów oraz seminarium eksperckie z udziałem przedsiębiorców z Finlandii odbyło się 2 lutego 2015 r. w Warszawie.
więcej »
26-01-2015
logo Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Polska korzysta nie tylko z Funduszy Europejskich. Blisko pół miliona franków szwajcarskich otrzymaliśmy na programy profilaktyki zdrowotnej, ochronę środowiska, współpracę naukową, poprawę infrastruktury transportowej w miastach czy wsparcie społeczności lokalnych. Wdrażanie Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy jest już na półmetku. Uruchomione zostały wszystkie projekty. Jego realizacja potrwa do połowy 2017 roku. Pierwsze efekty polsko-szwajcarskiej współpracy w zakresie ochrony środowiska i bioróżorodności są widoczne już dziś.


więcej »
21-01-2015
Ruszyła budowa ośrodka umożliwiającego realizację największego w Polsce projektu walki z chorobami nowotworowymi pn. „Wielkopolska Onkologia”. Inwestycja ta otrzymała wsparcie z funduszy norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
więcej »
19-01-2015
Minister Maria Wasiak z wizytą na Ukrainie

Współpracy między Polską a Ukrainą w dziedzinie transportowej poświęcone było poniedziałkowe spotkanie minister infrastruktury i rozwoju Marii Wasiak oraz wiceministra Zbigniewa Rynasiewicza z ministrem infrastruktury Ukrainy, Andriejem Piwowarskim. Rozmowa odbyła się w ramach wizyty polskiej delegacji rządowej w Kijowie, której przewodniczyła Premier Ewa Kopacz.


więcej »
19-01-2015
Polska korzysta nie tylko z Funduszy Europejskich. Blisko pół miliona franków szwajcarskich otrzymaliśmy na programy profilaktyki zdrowotnej, ochronę środowiska, współpracę naukową, poprawę infrastruktury transportowej w miastach czy wsparcie społeczności lokalnych. Wdrażanie Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy jest już na półmetku. Uruchomione zostały wszystkie projekty. Jego realizacja potrwa do połowy 2017 roku. Pierwsze efekty polsko-szwajcarskiej współpracy w zakresie profilaktyki zdrowotnej i pomocy społecznej są widoczne już dziś.
więcej »
14-01-2015
Uczestnicy spotkaniaMinister infrastruktury i rozwoju Maria Wasiak spotkała się ambasadorem Japonii Makoto Yamanakim. Rozmowa dotyczyła planowanej na luty br. wizyty minister w Kraju Kwitnącej Wiśni.
więcej »
12-01-2015
logo Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

Polska korzysta nie tylko z Funduszy Europejskich. Blisko pół miliona franków szwajcarskich otrzymaliśmy na programy profilaktyki zdrowotnej, ochronę środowiska, współpracę naukową, poprawę infrastruktury transportowej w miastach czy wsparcie społeczności lokalnych. Wdrażanie Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy jest już na półmetku. Uruchomione zostały wszystkie projekty. Jego realizacja potrwa do połowy 2017 roku. Pierwsze efekty polsko-szwajcarskiej współpracy są widoczne już dziś.


więcej »
strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  ...  38  >     idź do: 
Fundusze Europejskie 2014-2020
Fundusze Europejskie 2007-2013
Mapa Dotacji UE – strona otwiera się w nowym oknie
Program Mieszkanie Dla Młodych
Program Budowy Dróg Krajowych
Strategia Rozwoju Transportu do 2020 r.
Partnerstwo Publiczno-Prywatne
Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
Szwajcarsko Polski Program Współpracy
Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Pomoc Techniczna 2007-2013